CMR06F222GPDR datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CMR06F222GPDR
  • Описание
    Mallory Sonalert Products CMR06F222GPDR Capacitance: 2200pF Construction: Radial Failure Rate: R Lead Diameter (nom): 0.8mm Lead Spacing (nom): 8.9mm Military Standard: MIL-PRF-39001 Mounting Style: Through Hole Operating Temp Range: -55C to 150C Package / Case: Not Required Product Depth (mm): 6.4mm Product Diameter (mm): Not Requiredmm Product Height (mm): 13.5mm Product Length (mm): 17mm Seated Plane Height: 13.5mm Tolerance (+ Or -): 2% Voltage: 500VDC